Nowoczesne zaplecze IT

Technologie terminalowe dostarczane przez IBM.

Wydajne Call Center

Tysiące połączeń telefonicznych.

Własny Print House

Wysyłki liczone w tysiącach sztuk dziennie.

Niezawodna Flota Samochodowa

Dotarcie do Klienta w każdym zakątku Polski.

EGB Investments S.A.

Jesteśmy firmą windykacyjną, która od 1995 roku świadczy usługi związane z zarządzaniem nieuregulowanymi należnościami. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz skutecznością w obsłudze wierzytelności konsumenckich oraz gospodarczych.

Nasi Klienci otrzymują pełen pakiet usług dostosowanych do ich zapotrzebowania – każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie, mając na uwadze interes Klienta. Wiemy, że w drodze do sukcesu liczy się wytrwałość i konsekwencja: nasze działania opieramy na szerokiej wiedzy branżowej oraz skutecznej technologii i sprawdzonym procesom docierania do osoby zadłużonej.

Jesteśmy członkami prestiżowych organizacji branżowych, możemy się również pochwalić licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

Nasza misja

Nasza misja to racjonalne podejście do należności i zobowiązań. Uzdrawiamy finanse Klientów i ułatwiamy im wyjście na prostą. Pomagamy zachować dobre relacje oraz harmonię we wzajemnych rozliczeniach.

Nasza wizja

Nasza wizja obejmuje cztery filary:

  1. pozycja zaufanego i sprawdzonego partnera biznesowego,
  2. rozwiązywanie problemów związanych z zadłużeniem w profesjonalny sposób oparty na zrozumieniu sytuacji i drugiego człowieka,
  3. pomoc inwestorom w pomnażaniu ich majątku,
  4. wspieranie rozwoju naszych Pracowników.

Skuteczność

Tajemnicą skutecznej windykacji jest rozbudowane i nowoczesne zaplecze IT oraz unikalne know-how. To dzięki nim jesteśmy w stanie z powodzeniem odnajdywać i docierać do osób zadłużonych, bez względu na miejsce ich zamieszkania lub prowadzenia działalności. Sprawne i wydajne technologie dają naszym Partnerom możliwość czerpania korzyści z przekazania do obsługi masowych portfeli wierzytelności.

Marka godna zaufania

Podejmując decyzję o skorzystaniu z naszych usług otrzymują Państwo gwarancję partnerskiej współpracy opartej na przejrzystych zasadach, rzetelnej realizacji zobowiązań oraz etycznych zachowań w ramach realizowanych procedur windykacyjnych.

Nasze działania prowadzimy w zgodzie z przepisami prawa obowiązującymi w Polsce, Zasadami Etyki Branży Windykacyjnej określonymi przez Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami oraz Zasadami Dobrych Praktyk Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Rosnąca liczba zawieranych przez nas umów oraz pozytywne oceny dały nam wizerunek partnera godnego zaufania.

Nawigacja

Używamy plików cookies. Dowiedz się więcej
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.